Берни (2011)


Автор статьи: admin Дата: 13-05-2014, 11:55 Категория: Трейлеры
Общий бал: 9
Проголосовало людей:
1
берни (2011)

Берни — неймовірна історія, що, по будь-кому, має бути правдою — чорна комедія, яка побачила світ в 2011 році. Події фільму черпають з себе реальні події 1996 року в містечку Картейдж, штату Техас.
Берни Тиде — трунар, і за сумісництвом головний герой, є єдиним другом овдовілої Марджори Ньюджент, із-за її фінансів, яку усі в окрузі вважають холодною, і відносяться до неї з неприязню. Наш герой, літня Ньюджент швидко сталі нерозлучні, хоча їх соціальне життя іноді і набувало похмурих відтінків із-за сміття, оскільки Мардж вимагала усю увагу у свою сторону, а Берни віддавав час і друзям, і, до того ж, він, незабаром після знайомства, став розпоряджатися фінансами вдови.
Час не стояв на місці, і трунареві набридло таке відношення з боку літньої жінки, і тоді він просто застрелив її. Цілих дев'ять місяців йому вдалося приховувати її смерть від інших. Оскільки у жінки були свої брокерські рахівниці, їх керівники стали турбуватися де ж відсутня жінка. Саме тоді і стало відомо про вбивство.
Справою після вбивства Марджори займається окружний прокурор Дэнни Бак Дэвидсон, який висунув звинувачення Берни. Незабаром він визнав свою провину, і розповів суду про її відношенню до себе, говорив, що цей факт повинні узяти як пом'якшувальний провину. Багато громадян містечка сталі на захист Берни, і стверджували, що стара заслуговувала на смерть. Прокурор Дэвидсон, розуміючи, що треба перенести суд чимдалі, щоб уникнути вибору упередженим жюрі.
/> НЕ дивлячись на брак доказів підготовки до вбивства, Берни визнаний винним за усіма пунктами і засуджений на пожиттєве ув'язнення.

Рік: 2011
Жанр: драма, комедія, кримінал
Режисер: Річард Линклейтер
У ролях: Джек Блэк, Ширли МакЛейн, Мэттью МакКонахи, Брэйди Коулмэн, Ришар Робишо, Рик Дайал, Брэндон Смит, Ларри Дотсон, Меррили МакКоммас, Метью Грир

Берни (2011) скачать фільм через торрент безкоштовно без реєстрації безплатно кіно завантажити 3d HD в хорошій якості дивитися онлайн
Берни (2011) смотреть онлайн

Отзывов: 0
Просмотров: 238
Советуем к онлайн просмотру:
Ася (2011)
Арифметика підлості (2011)
А що потім? (2011)
Операція
Суддя 2014 дивитися фільм онлайн - 3 грудня 2013
берни (bernie)