Астрал: глава 2 (2013/hdrip)


Автор статьи: admin Дата: 13-05-2014, 11:55 Категория: Трейлеры
Общий бал: 9
Проголосовало людей:
1
астрал: глава 2 (2013/hdrip)

Усі ми пам'ятаємо, чим закінчилася подорож Джоша Ламберта в паралельний світ. Екстрасенс Еліза, яка допомагала сім'ї Джоша у пошуках їх сина у потойбічному світі, загинула. Поліція початку розгляду і пошуки винних. В цей час сім'я Ламбертов переїжджає у будинок матері Джоша на якийсь час доки в їх будинку ведеться розслідування. Здавалося б, усе позаду і сім'я повинна була почати нове спокійне життя, рідко згадуючи пережите. Але не тут — те було! Пів, двері, радіоприймачі, крісла і інші предмети меблів починають шуміти сильніше, ніж раніше. Адже герой повернувся у світ живих не один. Його тіло зайняла старенька, якій хотілося жити серед людей. Близькі починають помічати, що з їх сином і чоловіком відбувається що-те нез'ясовне.
Джеймс Ван зробив прекрасний хід, знявши другу частину "Астралу" саме з того місця, де він зупинився в першій серії. Його знаменита "Пила" була на вершині успіху, і ніхто навіть не міг подумати, що іншому фільму під силу переплюнути його. Але фільм "Астрал" це зробив, хоча він не одного жанру з "Пилою". Той напханий кров'ю, жорстокістю, вбивством. А фільм в стилі хоррор просякнутий потойбічним містицизмом, що викликає липкий піт і примушує думати про цей фільм, як про що-то що реально сталося.
В другому фільмі сюжет багатіший, але не перенасичений. Фільм знятий як-ніби про різних людей, тому що у кожного своє життя ніби. Хто-те вивчаючи дитинство Джоша, намагається викликати душу померлої в першій серії Елізи. Хто-те ж намагається просто не з'їхати з глузду в цьому моторошному будинку, який немов ожив.
/> Фільм досить динамічний, сюжет не затягнутий.

Рік виходу: 2013
Країна: США
Жанр: жахи, трилер
Оригінальна назва: Insidious: Chapter 2
Режисер: Джеймс Ван
У ролях: Патрік Уилсон, Роуз Бирн, Лин Шэй, Тай Симпкинс, Барбара Херши, Стів Култер, Ли Уоннелл, Энгус Сэмпсон, Ендрю Эстор, Хэнк Харрис

me>

Астрал: глава 2 (2013/hdrip) скачать фільм через торрент безкоштовно без реєстрації безплатно кіно завантажити 3d HD в хорошій якості дивитися онлайн
Астрал: глава 2 (2013/hdrip) смотреть онлайн

Отзывов: 0
Просмотров: 376
Советуем к онлайн просмотру:
Аурангзеб (2013)
Астрал: глава 2 (2013)
Хулігани 3 2013
Париж за всяку ціну 2013
Обливион забвение (2013)
Ми такі, які є 2013