Швидкий "москва-россия" 2014


Автор статьи: admin Дата: 10-05-2014, 15:09 Категория: Трейлеры
Общий бал: 9
Проголосовало людей:
1
швидкий
Рік: 2014
Країна: Росія
Режисер: Ігор Волошин
Жанр: комедія, пригоди
Дата виходу РФ: 17 квітня 2014
У головних ролях: Сергій Светлаков, Маргарита Левиева, Павло Деревянко, Майкл Мэдсен
Сюжет фільму: На екрани кінотеатрів нашої країни вийшов довгожданий гумористичний Швидкий "Москва-Росія" 2014 фільм онлайн дивитися який ви можете вже зараз на відповідних ресурсах.
рсах.


Це не просто весела історія про життя хлопця, який готовий зробити що завгодно, аби забезпечити своєму відеоролику, викладеному на YouTube, максимум переглядів. Бажано, мільйон. Це і історія про небачені подорожі по неосяжній Матінці-Росії, про прекрасні пейзажі, драматичні ситуації в житті людей.


Переслідуючи поставлену мету, головний герой якимсь дивним чином опиняється в швидкому поїзді "Москва-Владивосток", де знайомиться з красивою актрисою з Америки, яка ненавидить літаки і боїться літати. Між хлопцем і дівчиною зав"язується дружба, і починаються дивні і божевільні пригоди. По збігу незрозумілих обставин, герої відстають від потягу і починають вивчати велику країну на своїх двох ногах.


Проте час не терпить: і хлопець, і дівчина мають усього лише тиждень на те, щоб дістатися до Владивостока. Навіщо? Ці причини вони ретельним чином приховують один від одного.


Швидкий "Москва-Росія" 2014 дивитися онлайн, безкоштовно, в хорошій якості можна вже зараз.

Швидкий "москва-россия" 2014 скачать фільм через торрент безкоштовно без реєстрації безплатно кіно завантажити 3d HD в хорошій якості дивитися онлайн
Швидкий "москва-россия" 2014 смотреть онлайн

Отзывов: 0
Просмотров: 394
Советуем к онлайн просмотру:
З 8 березня, чоловіка! 2014
Газгольдер 2014
Загадкова історія бенджамина баттона 2008
Небо пропащих 2014
Дорога в чат 2014
Легкий на помині 2014