Филомена 2013


Автор статьи: admin Дата: 10-05-2014, 15:09 Категория: Трейлеры
Общий бал: 9
Проголосовало людей:
1
филомена (2013) фільм онлайн.
Рік: 2013
Країна: Великобританія, США, Франція
Режисер: Стівен Фрирз
Жанр: драма, комедія
Дата виходу РФ: 27 лютого 2014
У головних ролях: Джуді Денч, Стів Куган, Софі Кенеді Кларк, Мер Уиннингхэм
Сюжет фільму: "Филомена" стала черговою вдалою роботою відомої англійки Джуді Денч. Ця історія, заснована на реальних подіях, оповідає про складну долю колишньої вихованки католицького притулку для дівчат. Юну Филомену спокусили, а потім у неї народилася дитина. Дівчина жила в притулку і була вимушена виконувати найбруднішу роботу з усіх, адже черниці не схвалювали наявність у вихованок дітей і всіляко карали молодих матерів за будь-яку провину. Але політика притулку була така, що малюків доводилося віддавати в приймальні сім"ї. Так син Филомены потрапив в Америку, а мати на довгий час заборонила собі говорити вголос про цю важку історію з власної юності.


Але будучи вже дорослою жінкою, Филомена вирішує розповісти усе своїй дочці. Та переймається історією матері і знаходить чіпкого, але тимчасово безробітного журналіста, який погоджується допомогти літній леді у пошуках її сина. Разом вони летять у Вашингтон, де дізнаються про долю маленького хлопчика, якого відняли у Филомены багато років тому. Ви можете почати дивитися онлайн фільм "Филомена" 2013 безкоштовно, в хорошій якості, прямо зараз.


Для обох головних героїв історія пошуку стає історією зближення. Филомена дізнається про свого сина найголовніше - її дитина прожила щасливе дитинство, яке вона не змогла б йому забезпечити. Але жінка не упевнена, що хоче освітлювати цю історію в пресі, а журналіст розраховує саме на це. Він хоче повернутися в професію з цікавою історією. Фільм "Филомена" онлайн доступний до перегляду на нашому сайті.
Филомена 2013 скачать фільм через торрент безкоштовно без реєстрації безплатно кіно завантажити 3d HD в хорошій якості дивитися онлайн
Филомена 2013 смотреть онлайн

Отзывов: 0
Просмотров: 276
Советуем к онлайн просмотру:
Загадкова історія бенджамина баттона 2008
Подарунок з характером 2014
Побічний ефект 2013
Довга дорога до свободи 2013
Филомена
Принцеса монако 2014 дивитися фільм онлайн - 5 грудня 2013