Крізь сніг 2013


Автор статьи: admin Дата: 10-05-2014, 15:09 Категория: Трейлеры
Общий бал: 9
Проголосовало людей:
1
крізь сніг (2013) дивитися онлайн. фільм в hd якості.
Рік: 2013
Країна: Корея Південна, США, Франція, Чехія
Режисер: Пон Чжун Хо
Жанр: фантастика, бойовик, драма
Дата виходу РФ: 1 серпня 2013
У головних ролях: Крис Эванс, Сон Кан Хо, Тильда Суинтон, Джейми Белл
Сюжет фільму: Постапокаліптичний фільм "Крізь сніг" 2013 роки зняв корейський режисер Пон Чжун Хо за мотивами відомого графічного роману "Le Transperceneige". Це перша спроба режисера зняти фільм англійською мовою. Дивитися онлайн фільм "Крізь сніг" коштує тому, що розібратися в нім захочеться досконально.
ально.


"Крізь сніг" - це історія про виживання людства. Після грандіозної техногенної катастрофи, що сталася 17 років тому, життя на землі завмерло. Люди були вимушені ховатися в добре оснащеному потягу, наступному без зупинок по магістралі, оперізувальній цілий континент. Це стало можливим завдяки вічному двигуну з дивним пристроєм, яким управляє головний машиніст потягу. У міру руху від першого вагону до хвостової частини локомотиву, захоплення великим винахідником втрачається. Діти з центральної частини потягу, де організована школа, співають пісні, присвячені вічному двигуну, перші вагони загрузли в наркотичному маренні і куксі грошей, а в хвості, серед бідняків і убогих, тим часом назріває повстання, яке змінить долю людства назавжди. Керує повстанням одна з місцевих старійшин. Навколо нього збирається команда людей, щоб пройти з кінця потягу в його початок і відновити справедливість. По дорозі вони зустрічають опір охорона і потужніші сили, здатні зруйнувати не лише людські життя, але і сенс існування рятівного потягу. Чи зможе хто-небудь вижити в потягу, що летить на величезній швидкості в нікуди?


На нашому сайті ви можете подивитися фільм "Крізь сніг" онлайн, безкоштовно, в хорошій якості.
Крізь сніг 2013 скачать фільм через торрент безкоштовно без реєстрації безплатно кіно завантажити 3d HD в хорошій якості дивитися онлайн
Крізь сніг 2013 смотреть онлайн

Отзывов: 0
Просмотров: 317
Советуем к онлайн просмотру:
Багрова зима 2013
Життя короля 2013
Довга дорога до свободи 2013
Гонка (2013) rush дивитися фільм онлайн. кіно в hd якості безкоштовно
Батько-молодець 2013 дивитися фільм онлайн
Любов крізь час 2014 дивитися фільм онлайн - 4 грудня 2013