Ефект метелика 2004


Автор статьи: admin Дата: 10-05-2014, 15:09 Категория: Трейлеры
Общий бал: 9
Проголосовало людей:
1
ефект метелика (2004) дивитися онлайн.
Рік: 2004
Країна: США, Канада
Режисер: Эрик Бресс, Дж. Маккіа Грубер
Жанр: фантастика, трилер
Дата виходу РФ: 12 лютого 2004
У головних ролях: Эштон Кутчер, Емі Смарт, Элден Хенсон, Уильям Ли Скотт
Сюжет фільму: Фільм "Ефект метелика" був створений Эриком Брессом і Дж. Маккіа Грубером в 2004 році. Ці ж автори працювали над фільмом жахів "Пункт призначення 2", але незважаючи на схожість тим про невідворотність долі і результати рішень, які приймає людина, фільми вийшли дуже різними.
зными.


Онлайн фільм "Ефект метелика" можна подивитися на нашому сайті.


Герой Эштона Кутчера Эван одного разу усвідомлює, що може повертатися у своє минуле і міняти деякі події в нім. Ця здатність перейшла до Эвану від батька, який давно лікується в психіатричній клініці і не має права вийти звідти.


Для переміщення в минуле героєві досить прочитати дитячі щоденники, які він вів за порадою психолога. Після вирішальних змін Эван знову повертається у вік студента коледжу, але кожного разу потрапляє в іншу реальність, несхожу на первинну. Йому доводиться багато разів "перегравати" своє життя, щоб дійти висновку про те, що щастя окремих людей може не залежати від його зусиль.


У парі з Емі Смарт Кутчер розповідає історію любові - від її зародження в дитинстві до юнацького буйства почуттів. Але його героєві Эвану доводиться вирішувати, що ж важливіше - бути з улюбленою дівчиною, коли усе навкруги зруйновано, або дати їй піти, щоб зберегти світ навкруги.


Безкоштовно і в хорошій якості ви зможете подивитися фільм "Ефект метелика" 2004 на нашому сайті.
Ефект метелика 2004 скачать фільм через торрент безкоштовно без реєстрації безплатно кіно завантажити 3d HD в хорошій якості дивитися онлайн
Ефект метелика 2004 смотреть онлайн

Отзывов: 0
Просмотров: 284
Советуем к онлайн просмотру:
Хулігани 2 2009
Хулігани 2004
Обитель зла 2: апокаліпсис 2004
Побічний ефект 2013
Життя короля 2013
Сон метелика 2013