Експеримент: зло 2014


Автор статьи: admin Дата: 10-05-2014, 15:09 Категория: Трейлеры
Общий бал: 9
Проголосовало людей:
1
експеримент: зло (2014) дивитися онлайн.
Рік: 2014
Країна: США
Режисер: Джон Пог
Жанр: жахи
Дата виходу РФ: 8 травня 2014
У головних ролях: Джаред Харрис, Сем Клафлин, Олівія Кук, Эрин Ричардс
Сюжет фільму: Прихильникам що розбурхує свідомість хоррора буде цікаво дивитися онлайн "Експеримент: Зло" (2014) - фільм, який дає нове трактування походженню надприродних явищ.
ений.


Группа молодых ученых под руководством профессора Джозефа Копленда выдвинула свою теорию, согласно которой все необъяснимое как-то перекликается с самой сущностью человека. Чтобы понять причину того или иного явления необходимо разобраться, при каких же обстоятельствах оно проявилось. Исследователи решают провести эксперимент, в ходе которого будет доказана реакция потусторонних сил на какое-либо из проявлений негативной энергии. Это значит, что стоит кому-то испытать сильные страдания #00, будь то гнев, страх или боль, полтергейст тут же покажется.


Для експерименту була потрібна участь людини з важкою долею, і такий знайшовся. Дівчина, з дитинства кочівна між різними приймальними сім"ями, приносила в них тільки горе. Коштувало їй тільки з"явитися, як новоявлені батьки потрапляли в нез"ясовні ситуації, які часто призводили до смерті одного з них або навіть і того, і іншого.


Зйомки документального фільму йшли своєю чергою, поки з самими ученими не почали відбуватися дивні речі. Незабаром вони зрозуміли, що зіткнулися з чимось жахливим, і випустили у світ абсолютне зло.


Дивитися онлайн фільм "Експеримент: Зло" в хорошій якості і безкоштовно можна і загартованим глядачам, і тим, що тільки почав поглиблюватися в жанр "жахів". Картина коштує згаяного часу з багатьох причин, однією з яких є унікальність сюжета.& nbsp;

Експеримент: зло 2014 скачать фільм через торрент безкоштовно без реєстрації безплатно кіно завантажити 3d HD в хорошій якості дивитися онлайн
Експеримент: зло 2014 смотреть онлайн

Отзывов: 0
Просмотров: 267
Советуем к онлайн просмотру:
Цим ранком в нью-йорке 2014 дивитися фільм онлайн - 10 квітня 2014
Під нещасливою зіркою 2014 дивитися серіал онлайн - 14 квітня 2014
Дy6рoвcкий 2014
З 8 березня, чоловіка! 2014
Газгольдер 2014
Босоніж по місту 2014