Джо 2013


Автор статьи: admin Дата: 10-05-2014, 15:09 Категория: Трейлеры
Общий бал: 9
Проголосовало людей:
1
джо (2013) дивитися онлайн.
Рік: 2013
Країна: США
Режисер: Дэвид Гордон Грін
Жанр: драма
Дата виходу РФ: 1 травня 2014
У головних ролях: Ніколас Кейдж, Тай Шеридан, Ронни Джин Блевинс, Адриэн Мишлер
Сюжет фільму: Фільм "Джо" онлайн вважається похмурою і важкою соціальною драмою, в яку режисер Дэвид Гордон Грін вклав непросте філософське посилання. Питання про суть людських відносин займає в кінострічці центральну позицію, і схожість або відмінність характерів тут не має значення. Механізм виникнення довіри - штука нез"ясовна, те ж саме відноситься до появи дружби і прихильності. Іноді дві різних людини виявляються пов"язані міцними узами, що виникають по волі випадку.
учая.


Головний герой картини - Джо (Кейдж) - з"являється перед глядачем нещасною самотньою людиною, яка живе далеко від соціуму. Колишній грабіжник і закоренілий карний злочинець тепер став тихим відлюдником і так і не навчився вірити людям. Компанію Джо складає його пес, з яким останній розмовляє, коли стає особливо самотньо. Втім, після зустрічі з важким підлітком в житті сучасного відлюдника міняється багато що. Несподівані дружні стосунки і батьківські почуття спершу сильно лякають закоренілого холостяка і колишнього карного злочинця, оскільки він вважав подібне за неможливе для себе. Відповідальність за набутого сина роблять Одиначку-Джо слабким і уразливим, але в той же час, примушують боротися за щастя і нове, краще життя для себе і хлопчини.


Дивитися онлайн "Джо" (2013) рекомендується цінителям ранніх фільмів Кейджа, оскільки маститі критики проводять безліч аналогій між ними і останньою роботою актора.


Непросту і багатопланову соціальну драму з філософським підтекстом варто подивитися у хорошій якості і безкоштовно.
Джо 2013 скачать фільм через торрент безкоштовно без реєстрації безплатно кіно завантажити 3d HD в хорошій якості дивитися онлайн
Джо 2013 смотреть онлайн

Отзывов: 0
Просмотров: 305
Советуем к онлайн просмотру:
Хулігани 3 2013
Будинок тіл 2013
Восьма куля 2013
Лок 2013
Мільйон способів померти на дикому заході 2014 дивитися фільм онлайн 3 груд ...
Паганіні: скрипаль диявола 2013 дивитися фільм онлайн - 5 грудня 2013