Лягавий 2 серіал


Автор статьи: admin Дата: 20-11-2014, 16:44 Категория: Сериалы
Общий бал: 9
Проголосовало людей:
1
Лягавий 2 серіал дивитися онлайн
Жанри: вітчизняний, детектив
Країна: Росія
Вийшов: 2014
Режисер: Олег Фомін
Ролі: Едуард Флеров, Микола Козак, Михайло Горевий, Андрій Гусєв, Олена Полякова, Михайло Павлик, Олена Мольченко, Катерина Олькіна, Михайло Шамігулов, Сергій Маркелов
Сюжет: "Лягавий" 2 сезон - продовження відомого серіалу. Тут глядача знову чекає зустріч з Юрієм Козирєвим, колишнім фронтовиком, який став за короткий час грозою для всіх злочинців Підмосков'я. Козирєв став оперативником і розкриває найскладніші й заплутані справи. Його цінують і начальство, і москвичі, спокій яких Козирєв охороняє. Люди не даремно звертаються за допомогою саме до нього. Юрій дуже популярний у жінок. Він має успіх у заміжніх красивих жінок, які мають літніх чоловіків. Чоловіки їх в основному - торгівельні та партійні боси, жирували в голодний повоєнний час.
Фільм наповнений пригодами і має несподівані повороти сюжету. Приємно також буде бачити морально чисті людські відносини і повагу, яке мають люди, яких називають Людина з великої літери.
Безсумнівно, глядачі не пошкодують часу, витраченого на перегляд 2 сезони російського детектива "Лягавий".
Це продовження популярного серіалу «Лягавий». У ньому глядачі знову зустрінуться з колишнім фронтовиком Юрієм Козирєвим, який зміг стати за короткий час грозою для кримінального світу Підмосков'я. Юрій Козирєв, ставши опером, розкриває самі заплутані і складні злочини. Його цінує не тільки начальство, а й усі московські жителі, спокій яких він охороняє. Не дарма саме до нього люди звертаються за допомогою. Юрій, до того ж - улюбленець жінок.
  Полковий розвідник користується успіхом у гарних, заміжніх жінок, у яких літні чоловіки. Адже Лягавий 2 сезон дивитися онлайн в основному - партійні і торгові боси, які жирували, коли країну переповнювали повоєнні голодні судоми.
  У фільмі Лягавий 2 сезон дивитися онлайн багато пригод і різних поворотів сюжета.І також приємно буде дивитися на морально чисті, людські відносини, а також на те, якою повагою користуються люди, яких у народі називають Людина з великої літери.
  Ми впевнені, що глядачі не пошкодують про час, витрачений на перегляд російського детективу «Лягавий 2 сезон».
Вашій увазі пропонується другий сезон драматичного серіалу під назвою «Лягавий». Дивитися серіал «Лягавий» і нові випуски можна безкоштовно і без реєстрації в хорошій 720hd якості на нашому сайті з відео вконтакте або ж однокласники, які можна знайти в інтернеті - Яндексі або Гуглі.
  Дії тут відбуваються в 60-ті роки XIX століття в передмісті прекрасного міста Нью-Йорка. Кевін Коркоран - вельми досвідчений ірландський поліцейський. Він відрізняється своєю своєрідністю, грубістю, а так само особливими методами роботи. Саме завдяки всім цим якостям цього стража правопорядку знає досить багато людей в місті, особливо в північній частині Манхеттена, в районі П'ятій авеню - саме ця частина міста знаходиться у веденні нашого головного героя.
  Тут, у цьому темному районі з поганою славою, відбувається чимало злочинів, але Лягавий 2 сезон дивитися онлайн разом зі своїми близькими друзями - сином багатого магната і лікарем афро-американського походження, з легкістю справляються з усіма проблемами, які зустрічаються на їх шляху. Нові анонси, трейлери можна буде знайти в нашому Кинопоиск так само через телефон (htc, samsung, applle iphone), на планшеті (ipod, ipad) і на смартфоні в онлайн режимі. (З мобільного, підтримка будь-якого браузера - Хром, Opera, Mozila та інші. Так само через HTML5, на вибір можна знайти телесеріал і завантажити його).
Лягавий 2 серіал дивитися онлайн
Лягавий 2 серіал скачать фільм через торрент безкоштовно без реєстрації безплатно кіно завантажити 3d HD в хорошій якості дивитися онлайн
Лягавий 2 серіал смотреть онлайн

Отзывов: 0
Просмотров: 812
Советуем к онлайн просмотру:
Демони та винчи 2 сезон 2014 дивитися серіал онлайн - 17 квітня 2014
Під куполом 2 сезон 2014 дивитися серіал онлайн - 19 квітня 2014
Нестерпні боси 2 2014 дивитися фільм онлайн - 4 грудня 2013
Лютер 3 сезон (2013) серіал дивитися онлайн - 14 серпня 2013
сериал Шерлок / Sherlock 3 сезон
сериал Шерлок / Sherlock 2 сезон