Острів везіння 2013 дивитися фільм онлайн. кіно в hd якості безкоштовно


Автор статьи: admin Дата: 10-02-2014, 10:01 Категория: Комедии
Общий бал: 9
Проголосовало людей:
1
'острів

Рік: 2013     

Країна: Росія 

Режисер: Кирило Козлов    

Жанр: комедія 

Дата вихід РФ: 5 грудня 2013     

У головних ролях: Роман Юнусов, Світлана Ходченкова, Ганна Хилькевич, Агнія Дитковските, Олексій Чумаков 

Сюжет фільму: Дія відбувається на великому, могутньому тихоокеанському лайнері. Навкруги бігають напівоголені красуні, які намагаються всіляко продемонструвати свою індивідуальність один перед одним. Вони беруть участь в щорічному конкурсі краси. Коли на коні стоїть такий грандіозний титул, дівчата просто ні як не можуть ударити у бруд особою.

Іскристе шампанське і вічний блакитний океан. Це місце просякнуте романтичними етюдами. Колишня зірка телебачення навіть і мріяти не міг, що коли-небудь опиниться в цьому прекрасному місці, тим більше, якщо брати до уваги його сьогоднішнє положення. Він є ведучим дешевих весіллів.

Круїз мрії відразу перетворюється на низку подій. Головний герой фільму, по невідомому збігу обставин, потрапляє на незаселений острів, де його оточують три чарівні фіналістки конкурсу, в особі панікерки, принципового стерва і класичної блондинки.

Як бути? Адже можливість стати королевою краси пішла з рук цих вільних птахів. Це означає, що конкурс триватиме! Роман робить вигляд, що ситуація, в яку вони потрапили, є задуманим планом. Він пояснює фіналісткам, що на острові скрізь розташовуються приховані камери відеоспостереження і що за ними стежить уся країна. Одурманивши дівчат прагненням перемогти, Роман шукає шлях порятунку з цього острова.


Дивитеся фільм Острів везіння 2013 в хорошій HD якості. Вас чекає захоплююча подорож на острів краси. Не пропустите веселу комедію. Ви можете дивитися фільм Острів везіння онлайн без реєстрації.

Острів везіння 2013 дивитися фільм онлайн. кіно в hd якості безкоштовно скачать фільм через торрент безкоштовно без реєстрації безплатно кіно завантажити 3d HD в хорошій якості дивитися онлайн
Острів везіння 2013 дивитися фільм онлайн. кіно в hd якості безкоштовно смотреть онлайн

Отзывов: 0
Просмотров: 3164
Советуем к онлайн просмотру:
Капітан філіпс 2013 дивитися фільм онлайн. кіно в hd якості безкоштовно
Околофутбола 2013 дивитися фільм онлайн. кіно в hd якості безкоштовно
Копи в спідницях 2013 дивитися фільм онлайн. кіно в hd якості безкоштовно
Хоббит: пустка смауга 2013 дивитися фільм онлайн. кіно в hd якості безкошто ...
Гонка (2013) rush дивитися фільм онлайн. кіно в hd якості безкоштовно
Що біжить по лабіринту 2014 дивитися фільм онлайн - 4 жовтня 2013