Околофутбола 2013 дивитися фільм онлайн. кіно в hd якості безкоштовно


Автор статьи: admin Дата: 10-02-2014, 10:01 Категория: Комедии
Общий бал: 9
Проголосовало людей:
1
'околофутбола

Рік: 2013 

Країна: Росія

Режисер: Антон Борматов 

Жанр: драма 

Дата виходу РФ: 26 вересня 2013

У головних ролях: Олександр Ратников, Павло Ерлыков, Григорій Иванец, Іван Фоминов, Дарина Мингазетдинова, Володимир Царулков


Сюжет фільму: Фільм Околофутбола повинні усі, хто завзято хворіє за гравців улюбленої команди. Але чи так просто існувати у цьому футбольному світі або все ж є те, над чим необхідно замислитися кожному з нас?! Фільм оповідає про суворі реалії футбольного світу, де немає місця пробаченню, поступкам, тут головну роль игруют принципи!

У фільм йде мова про саму закриту, недоступну багатьом, частини футбольних уболівальників. Їх називають біляфутбольними хуліганами, які не знають меж по відношенню до інших, у них немає терпимості до навколишніх людей, вони живуть, виключно, за своїми правилами життя.


Вони є найжорстокішими і дуже агресивнішими представниками світу фанатів футболу. Як би дивно не звучало, але вони відносяться до еліти околофутбола. У звичайному житті вони можуть бути ким завгодно : банкірами, студентами, автомеханіками, музикантами, але як тільки вони переходять рису футбольної арени, вони відразу ж стають згуртованою командою свого жорстокого світу. Потрапити в цю групу осіб дуже важко, але якщо, з яких-небудь причин ти виявився серед них, можна вважати, що ти пов'язаний з ними навіки. Зворотного шляху, на жаль, немає!


Околофутбола фільм 2013 дивитися онлайн стало на багато простіше, адже будь-яка людина може завантажити його безкоштовно і без реєстрації.

Околофутбола 2013 дивитися фільм онлайн. кіно в hd якості безкоштовно скачать фільм через торрент безкоштовно без реєстрації безплатно кіно завантажити 3d HD в хорошій якості дивитися онлайн
Околофутбола 2013 дивитися фільм онлайн. кіно в hd якості безкоштовно смотреть онлайн

Отзывов: 0
Просмотров: 2237
Советуем к онлайн просмотру:
Острів везіння 2013 дивитися фільм онлайн. кіно в hd якості безкоштовно
Копи в спідницях 2013 дивитися фільм онлайн. кіно в hd якості безкоштовно
Легенда №17 (2012) дивитися фільм онлайн. кіно в hd якості безкоштовно
Принцеса монако 2014 дивитися фільм онлайн - 5 грудня 2013
Небраска 2013 дивитися фільм онлайн - 13 грудня 2013
У спорті тільки дівчата 2013 дивитися фільм онлайн